HAKKIMIZDA

Reklamcılık sektörüne 1986 yılında giren şirketimiz, bu zaman zarfında emin adımlarla büyüyerek sektörün önde gelen reklam ajansları arasında yerini almıştır.

Yazılı basın ilanları dalında misyon ve vizyonu birleştirerek binlerce firmaya hizmet veren ajansımız, teknolojinin ve bilgi birikiminin tüm imkanlarını reklam verenlerine sunmaktadır. İlkeli, seviyeli ve etik kuralları uygulayarak bundan sonra da müşterilerimizin normlarına yakışan hizmet anlayışını sürdürecektir.

Özellikle gazete ve dergi reklam mecralarının satın alınması, pazarlanması, ilgili reklam ürünlerinin yayınlanmasını sürecinin tamamını kapsayan hizmetleri ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiştir. En etkili ve hedefine ulaşan reklam nasıl verilir, maliyeti neye göre belirlenir gibi konuları deneyimli kadromuzla müşterilerimize ticari kaygılardan uzak şeklde yanıtlarız.
Hürriyet, Sabah, Posta, Akşam, Milliyet, ve  diğer mecralar başta olmak üzere bütün gazete ve dergilere “Sosyal İlanlar (Vefat, Ölüm, Başsağlığı, Anma, Teşekkür, Taziye ilanları) “Seri İlanlar, İnsan Kaynakları ve Ticari İlanlar” başlıklarında reklam almaktadır. Firmamız deneyimli kadrosu ile tasarım ve dizgi çalışmalarının tümünü ilan ajansımızda yaparak, gelişmiş teknik imkanlarıyla elektronik ortamda gazete ve dergiler de yayınlanmak üzere gönderilmektedir. Böylece sorunsuz ve hızlı bir şekilde her türlü seri ilan, ilan, reklam ve tanıtım projenizi sonuç alabileceğiniz bir biçimde ortaya çıkarmaktayız. “Müşteri memnuniyeti ve en iyi hizmet” anlayışıyla hızla büyümekte olan ajansımız okuyucu ile ilan vereni en doğru adreste buluşturmaktadır.

Web sitemiz aracılığı ile gazetelere Seri İlan, Vefat, Teşekkür, Duyuru ve Ticari ilanlarınızı kolay, hızlı, doğru ve güvenilir şekilde verebilirsiniz.

Seri ve çerçeveli ilanlarınızı Hafta içi Saat 18.00 ‘e, Hafta sonu 17.00’e kadar E-mail, ve telefonla büromuza verebilirsiniz.

Tel        : 0212 352 47 97 (pbx)
Fax       : 0212 352 47 92
Gsm     : 0531 343 17 43 / 0532 243 99 41
E-mail  : info@venusreklam.com.tr